logo 1

Обов’язок юридичних осіб повідомити про своїх кінцевих вигодоодержувачів.

Подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів. Подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів. ВРУ згідно Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» та Закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» встановила обов’язок для юридичних осіб повідомляти про своїх кінцевих вигодоодержувачів.

Подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів.

ВРУ згідно Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» та Закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» встановила обов’язок для юридичних осіб повідомляти про своїх кінцевих вигодо одержувачів.

Нас центр надасть послуги юридичним особам, щодо виконання вимог закону про повідомлення про своїх кінцевих вигодоодержувачів:

  • встановлення свого кінцевого вигодоодержувача на підставі витребуваних документів й інформації;
  • підготовки документів, заповнення форм щодо визначення кінцевого вигодоодержувача;
  • подання вищевказаної інформації про кінцевого вигодоодержувача державному реєстратору, в порядку та відповідності до законодавства України;
  • підготовки для надання інформацію щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи та структури власності для банків;
  • регулярного оновлення інформації про вигодонабувача у випадках і в обсязі визначених законодавством України.

Хто вважається кінцевим вигодоодержувачем?

Кінцевим вигодоодержувачем законодавство України визначає фізичну особу, яка має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи.

Поняття «вирішальний вплив» включає в тому числі пряме або опосередковане володіння однією особою самостійно або спільно з пов’язаними фізичними та/або юридичними особами часткою в юридичній особі у розмірі 25 % або більше статутного капіталу або права голосу в юридичній особі.

Який порядок подання інформації про кінцевих вигодоодержувачів?

подання інформації про кінцевих вигодоодержувачів

Закон встановлює процедуру надання інформації про кінцевих вигодоодержувачів юридичної особи у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

Така інформація буде подається державному реєстратору та відображатися у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (ЄДР).

У ЄДР буде міститися наступна інформація про кінцевих вигодоодержувачів:

  • перелік засновників (учасників) юридичної особи;
  • інформація про кінцевого вигодоодержувача юридичної особи, у тому числі кінцевого вигодоодержувача її засновника, якщо засновник – юридична особа;
  • інформація про структуру власності засновників-юридичних осіб, яка дає можливість встановити фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб.

Яка відповідальність за неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про кінцевих вигодоодержувачів?

відповідальність за неподання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів

Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Просимо врахувати, що подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів і щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та її структури власності - є відповідальною справою.

Тому, у нашому центрі підготовкою документів та інформації про кінцевих вигодоодержувачів та щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та її структури власності - займаються виключно професійні адвокати з досвідом роботи.

Не довіряйте подання інформації про кінцевих вигодоодержувачів та про кінцевого бенефіціарного власника стороннім особам - звертайтесь до професійних адвокатів нашого центру!

подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодо одержувачів і щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та її структури власності

Подання юридичною особою інформації про кінцевих вигодоодержувачів.

Надання банкам інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи та її структури власності.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: