logo 1

Реєстрація ТОВ Київ - звертайтесь зареєструємо !

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ КИЇВ 

Реєстрація ТОВ Київ. У наш час, попри фінансову кризу, чимало людей відкривають власну справу, у тому числі реєструють ТОВ у м. Київ – організацію, яка має єдиного та більше учасників.

Реєстрація ТОВ Київ

    Статутний капітал товариства розділений на частки і формується шляхом здачі внесків учасників, це можуть бути як гроші, так і майно. До слова, при реєстрації засновниками ТОВ виступають або одна особа і до ста фізичних осіб, а також юридичні особи. 

Увага АКЦІЯ 2018 - 2019. Сьогодні Реєстрація ТОВ Київ - зі знижкою 50% !

   Щоб зареєструвати ТОВ у Києві необхідно спочатку вигадати оригінальну назву, обрати з переліку видів діяльності необхідне (обирати згідно з КВЕД), розподілити розмір часток ТзОВ. Відповідно до вітчизняного законодавства він не регламентується, а визначається власниками які реєструють ТОВ у Києві. І насамкінець необхідно визначитись із місцем розташування підприємства. Ним може стати навіть домашня адреса одного з власників товариства або дійсна адреса офісу. Варто наголосити, що перед реєстрацією ТОВ у Києві кожен учасник повинен вкласти не менше ніж 50 % коштів, погоджених в документах, на тимчасовий рахунок. Це має статися не пізніше, аніж протягом 1 р. після заснування ТзОВ. 

    Щодо самої реєстрації ТОВ у м. Київ, то тут необхідно зібрати та заповнити ряд документів та платежів. Зокрема, документи для державної реєстрації ТОВ, обліку у державній податковій службі, включення до ЄДРПОУ, створення печаток і штампів ТОВ, облік в активі соцстрахування.

Процедура реєстрації ТОВ

Реєстрація ТОВ

  Процедура створення ТзОВ (Реєстрація ТОВ Київ) триває 3 робочи дні !

  Зареєструвати ТзОВ у Києві можна власними силами або це можуть здійснити фахівці, однак це коштуватиме, відповідно, дорожче, але зекономить ваш час і нерви.

  До того ж власникам необхідно буде сплатити ряд платежів: за реєстрацію, за виготовлення печатки, видачу документів ЄДРПОУ та виготовлення копій документів, а також послуги нотаріуса.

  Довіряйте реєстрацію ТОВ у м. Київ – професіоналам.

 - Адреса центру і телефони реєстраторів -

Ключові слова: Реєстрація ТОВ Київ, ТОВ, Київ, ТОВ Київ, Реєстрація Київ, Реєстрація ТОВ Київ, реєстрація ТОВ, реєстрація ТОВ Київ.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: