logo 1

Скасовано Подорожній лист вантажного автомобіля.

Скасовано Подорожній лист вантажного автомобіля.

Зміни Правил перевезення вантажів автотранспортом.

Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні потерпіли змін у зв'язку з наказом Міністерство інфраструктури України від 05.12.2013 г. № 983.

Так, з документа виключено поняття «Подорожній лист вантажного автомобіля». Тепер основним документом на перевезення вантажів буде товарно-транспортна накладна.

У той же час уточнене поняття перевізника, яким буде вважатися фізична або юридична особа - суб'єкт господарювання, який надає послуги по перевезенню вантажів або здійснює за свій рахунок перевезення вантажів автомобільними транспортними засобами. Крім того змінене визначення причепа, яким буде вважатися транспортний засіб, призначене для руху в з'єднанні з автомобільним транспортним засобом.

У свою чергу, окрім скасування подорожнього листа вантажного автомобіля Правила перевезення вантажів доповнене такими новими термінами:

  • засіб пакетування – засіб для формування й скріплення вантажів в укрупнене вантажне місце, за винятком пакетоформуючої техніки і техніки для скріплення пакетів, у результаті застосування якої забезпечується пакетування.
  • піддон - засіб пакетування, який має настил і при необхідності, надбудову для розміщення й кріплення вантажу.

Документ також передбачає ряд інших змін.

Наказ № 983 набуде чинності від дня його офіційного опублікування.

Скасовано Подорожній лист вантажного автомобіля!

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: