logo 1

ЮРИСТ КИЇВ - ХТО ЦЕ ?

Юрист Київ - професіонал, який вчиться, розвивається, звертається або інакше має справуіз законом. Термін широко використаний на американській і канадській англійській мові, але на Об'єднаному Королівстві й багатьох Країнах Співдружності це має тільки історичний характер і використовується фахівцями. У більшій частині континентальної Європи будь-яка людина, яка має ступінь в області закону й працює професійно із законом, згадується юристом або подібними словами (наприклад, juriste, jurista, juristi і т.д.).

Юрист Київ

Юрист Київ

Немає ніякого альтернативного слова для "юрист" в Англомовних країнах за межами США й Канади. Члени широкої публіки в основному не усвідомлюють термін і імовірно, переплутають його з "присяжним засідателем". Хоча слово "юрист" може технічно бути застосоване до будь-якого, що має доскональне знання закону, американські й канадські адвокати звичайно використовують слово юрист тільки, щоб ставитися до судді. Термін "юридичний професіонал" може бути використаний для зручності. У межах юридичного використання терміном "юрист" звичайно обмежується видатний суддя або академік. Крім цього люди, що працюють у законі, звичайно описуються як "адвокати" або повірники, якщо вони практикують як адвокат, або як приналежний більш певної професії юриста, такий як адвокат, захисник, юридичний керівник, суддя або професор права. Менш компетентні професіонали можуть згадуватися як асистенти адвоката.

У деяких контекстах "юрист" не просто людей, у якої є доскональне знання закону, але й людей - який просуває закон при академічному застосуванні цього знання. 

Один автор пояснив: людей може бути й адвокатом і юристом, але юрист - не обов'язково адвокат, але адвокат обов'язково юрист. Обоє повинні мати знайомство з тим, що ми називаємо законом, але це - усе. Робота юриста - дослідження, аналіз і розташування закону - робота, яка може бути зроблена повністю в самоті в бібліотеці. Робота адвоката - задоволення побажань особливих людей для юридичної допомоги - робота, яка вимагає контакту з людьми в офісі в залі суду або на ринку. Відносна важливість адвоката і юриста не матеріальна до цього обговорення.

Будь-яке дуже цивілізоване суспільство вимагає й адвокатів і юристів, і філософів і робітників. Як проста реальна дійсність, є більша вимога в робітників, чому у філософах і адвокатах і юристах, але число людей, яких вимагають інтереси суспільства, повинне брати участь в особливому занятті й не має ніякого відношення до питання важливості різних видів роботи, зробленої цими людьми. Важливо, однак, відзначити принципова відмінність між роботою адвоката і юриста.

Континентальна Європа

У частині Континентальної Європи юрист у загальному значенні може підходити уводити, увести до ладу кожному зі ступенем в області закону (наприклад, студент бакалавр юридичного факультету) або хто працює з або вивчає закон. Більш виразно термін "Juriste" або "Juriste d'еntrерrіsе" використане французькою мовою, щоб ставитися до адвокатів, що працюють у компанії, а по-різному назване "Внутрішнім адвокатом", "Контролером", або "Загальним юрисконсультом" в Англомовних країнах. Такі юристи можуть практикувати в якості адвоката як співробітники, найняті юридичними фірмами або юридичними департаментами інших підприємств. Бути юристом не обов'язково означає, що кожному приписували привілеї - звичайно "повіреної" або "представник".

Мусульманський мир

У мусульманському світі, де шаріат (мусульманське право) розповсюджений, юристи відомі як Ulema, які спеціалізуються на Fiqh (ісламська юриспруденція). Щоб стати ісламським юристом, для цього потрібно студентові одержати ijazat attadris wa 'l-ifttd ("ліцензія, щоб викладати й випускати судові розв'язки"), еквівалентний кваліфікаціям Доктора й Доктори юридичних наук від Madrasah або Jамі'аh, еквівалентно коледжу й університету відповідно. Ця система правового виховання ставиться вчасно 9-ого сторіччя, під час класичного періоду Ісламу.

Ключові слова: юрист Київ, юрист в києві.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: