logo 1

Представництво інтересів у суді Києва

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ У СУДІ

 Представництво інтересів у суді. Наявність судової системи обумовлюється необхідністю забезпечення права на захист інтересів особи й необхідністю представництва інтереса у судах. Процес реалізації права на захист через судову систему представляється забезпеченою законом можливістю особи звертатися до судової влади для захисту його прав і законних інтересів.

Представництво інтересів у суді

- ДО КОНТАКТІВ АДВОКАТ У КИЄВІ -

Право на судовий захист по своїй природі є правом, що відноситься до правового статусу, що закріплено і гарантовано. Право на захист суб'єктивних прав і інтересів може реалізовуватися звертанням не просто до органів держави, а конкретно до суду, а судова система і створена заради захисту суб'єктивних прав і законних інтересів.

Подання заяви до суду не гарантує, що Ваші права й інтереси будуть відновленні і навіть не означає, що вана взагалі буде розглянута. Під час судового розгляду повинно буди установлено, чи дійсно порушені Ваші права та інтереси, який закон варто застосувати для їхнього захисту. Без установлення юридичних фактів, без застосування законів, що регулюють спірні правовідносини, не може бути судового захисту. Методом реалізації судової влади є розгляд і вирішення справ, підвідомчих органу правосуддя. Вирішити суперечку - значить надати судовому захисту обґрунтовані вимоги, або захистити від необґрунтованих домагань, і все це на підставі діяльності органа судової влади.

Представництво інтересів у суді закінчується прийняттям судом владного акта - судового рішення.

Судові рішення обов'язкові для громадян і їхніх об'єднань, держави, юридичних осіб та підлягають виконанню в примусовому порядку. Захист через суд ефективний тільки тоді, коли судове рішення виконується. Тільки виконане судове рішення в добровільному або примусовому порядку є завершеним захистом прав та законних інтересів.

Наш центр надасть послуги по представництву інтересів у суді в усіх судових інстанціях, в тому числі господарських та адміністративних судах, забезпечить перегляд або підтримку судового рішення в апеляційній та касаційній інстанціях. Наші спеціалісти підготовляють та подадуть до суду необхідні докази, приймуть участь в дослідженні доказів, підготовляють і подадуть необхідні клопотання, заперечення.

Крім того, окрім представництва інтересів у судах, наш центр надасть послуги по примусовому виконанню рішень судів, у тому числі по дослідженню майнового стану боржників та вжиття заходів щодо розшуку майна боржників і звернення стягнення на дане майно, сприянню у здійсненні та перевірці повноти здійснення відділами державної виконавчої служби всіх можливих заходів направлених на примусове виконання рішень судів, складанню та направленню скарг направлених на усунення бездіяльності й покарання винних осіб.

Також, окрім представництва інтересів у суді, наш центр надасть послуги, щодо представлення інтересів у відносинах з суб'єктами владних повноважень, у томи числі в судовому,  адміністративному порядках, сприяння у отриманні дозвільної документації і у інших правовідносинах з суб'єктами владних повноважень.

Ключові слова: Представництво інтересів у суді Києва,  Представництво інтересів у суді.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: