logo 1

Оскарження податкового повідомлення рішення ДПІ

Оскарження податкового повідомлення рішення

Оскарження податкового повідомлення рішення. Найкращий податковий адвокат, що допоможе оскаржити податкові повідомлення рішення - саме в нашому центрі ! 

Оскарження податкового повідомлення рішення

- до контактів адвокату, що здійснить оскарження податкового повідомлення рішення -

Як зробити, щоб не потрапити в пастку державних органів та інших владних установ, що здійснюють функції контролю? Куди звернутися для оскарження податкових повідомлень рішень? На жаль, в нашій державі проблеми по оскарженню податкових повідомлень рішень є більш ніж актуальним для юридичних осіб.

Однак, згідно зі статтею 6 КАСУ кожні, хто переконані, що внаслідок дій державних органів, їх інтереси порушуються, мають право звернутися з питанням про оскарження податкових повідомлень рішень до адміністративного суду з відповідним позовом. До того ж заявник має право захистити себе, звернувшись зі скаргою щодо оскарження податкового повідомлення рішення ДПІ до вищої інстанції ДПС. Окрім цього звернення зі скаргою щодо оскарження податкового повідомлення рішення у вище зазначені інстанції не лишають позивача права звернутися й до суду з позовною заявою з питанням оскарження податкового повідомлення рішення. Неповнолітні чи недієздатні суб’єкти теж можуть відстоювати свої інтереси в питаннях оскарження податкового повідомлення рішення. Так, саме їхнім законним представникам необхідно подати відповідну скаргу про оскарження податкового повідомлення рішення.

Порядок оскарження податкового повідомлення рішення

Оскаржувати податкові повідомлення рішення необхідно шляхом подачі позовної заяви до адміністративного суд. Однак, робити це потрібно на протязі 1 м. після його прийняття (отримання). Про це йдеться в ст. 17 Кодексу. Варто також пам’ятати про те, що особа повинна ознайомитися з оскаржуваним податковим повідомленням рішенням не менше, ніж за місяць часу. Скарги, у яких порушується зазначений термін оскарження податкового повідомлення рішення, адміністративний суд не розглядає.

Оскарження дій та рішень податкової служби, митних органів і взагалі владних органів, містить деякі особливості при розгляді. До слова, подібні позови, у томи числі щодо оскарження податкового повідомлення рішення, підпорядковуються судам загальної юрисдикції або ж адмінсудам, правочинність яких різниться між собою.

Судові рішення по оскарженню податкового повідомлення рішення

Приймаючи рішення по справі щодо оскарження податкового повідомлення рішення, суд повинен виконати вимоги п.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України - в процесі по оскарженню податкових повідомлень рішень суддя повинен переконатися, що податкові повідомлення рішення винесені:

  • із врахування усіх доказів наданих платником податків;
  • згідно законодавства України та в рамках наданих Законом повноважень.

Також, при розгляді спору про оскарження податкового повідомлення рішення, суддя повинен врахувати, що згідно п. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в спорах щодо оскарження податкового повідомлення рішення зобов’язання доведення правильності обґрунтованості та законності податкового повідомлення рішення лежить на податковій інспекції, а не на платнику податків.

Податковий адвокат по оскарженню податкових повідомлень рішень

Заявник сам може вплинути на ефективність розгляду своєї скарги або позову і самостійно оскаржити податкові повідомлення рішення. Для цього йому необхідно лише відповідально підійти до вибору судового органу, що розглядатиме його справу з оскарження податкового повідомлення рішення. А також правильно заповнити бланк позовної заяви про оскарження податкового повідомлення рішення, який останньому надає суд. Якщо у позивача виникають труднощі при оформленні позовної заяви щодо оскарження податкових повідомлень рішень ДПІ, то працівник адмінсуду може допомогти йому у цьому.

Але найкраще оскаржувати податкове повідомлення рішення з допомогою досвідчених професіоналів: податкових адвокатів Київського міського центру правової допомоги.

Юристи радять не боятися високопосадовців та захищати свої права, у тому числі завжди оскаржувати податкові повідомлення рішення, які винесені протиправно.

Звертайтеся – обов’язково допоможемо здійснити оскарження податкового повідомлення рішення.

Оскарження податкового повідомлення рішення

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: