logo 1

Складання договорів

 

Наслідком процесу провадження господарської діяльності - є виникнення взаємних прав і обов'язків сторін.

 

Зазвичай, зобов'язання у господарських правовідносинах породжуються на підставі господарських угод, контрактів, договорів.

 

Процес укладання договору є складним, поєднаний з низкою переговорів і спорів. Зазвичай одна із сторін надсилає іншій проект договору та пропозицію укласти його на даних умовах. Інша сторона висуває іншій стороні власні умови співпраці між сторонами договору (контракту) та надсилає зауваження до договору або протокол розбіжностей. На підставі переговорів сторони узгоджують розбіжності і погоджують кінцеву редакцію договору на підставі якого планують співпрацю.

 

У деяких випадках, коли одна із сторін вагомий суб'єкт на ринку або монополіст або підприємство державного сектору економіки або суб'єкт владних повноважень - вона відмовляється погоджувати розбіжності в умовах договору і нав'язує власну редакцію договору, зазвичай, яка містить невигідні умови для іншої сторони.

В подальшому між сторонами господарського договору виникає процес виконання зобов'язань. Як показує практика, для однієї сторони - це обов'язок поставити товари, надати послуги, для іншої прийняти товари, послуги та оплатити їх.

 

В процесі виконання договорі часто виникають випадки порушення умов укладених договорів (контрактів), що призводить до виникнення господарських спорів, які вирішуються на підставі переговорів або в судовому порядку.

 

80 відсотків вірогідності позитивного вирішення спору для однієї із сторін - є професійно продуманий і складений господарський договір. 

 

Професійні адвокати і спеціалісти нашого центру, нададуть наступні послуги:

 

- дослідження правовідносин сторін, дослідження судової практики в даних правовідносинах, дослідження надійності контрагента та на підставі даних досліджень здійснення розробки проекту господарського договору;

 

- представлення інтересів у переговорах з контрагентом, щодо укладання договору;

 

- юридичне супроводження процесу укладання договору, у тому числі при нотаріальному посвідченні договору;  

 

- здійснення (у необхідних випадках) держаної реєстрації договорів, прав власності та сприяння у отриманні правоустановчих документів;

 

- супроводження відносин при виконанні та припиненні господарських договорів (включаючи зовнішньоекономічних контрактів);

 

- представлення інтересі при внесенні зміні до умов співпраці;

 

- здійснення правової експертизи господарських угод, договорів, правоустановчих документів;

- представлення інтересів, у тому числі в суді, щодо дострокового припинення та розірвання договорів,

а також інші кваліфіковані послуги щодо договірних правовідносин.

Бажаємо вчасного та якісного виконання договорів та своєчасного отримання розрахунку.

 

 

Ключові слова: Складання договорів.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: