logo 1

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ – НАЙКРАЩА В НАШОМУ ЦЕНТРІ

Юридична консультація

 Юридична консультація. У Вашому пошуку адвоката або юридичної консультації або поради, Ви імовірно зіштовхнулися з великою кількістю рекламних оголошень і веб-сайтів, що пропонують безкоштовні юридичні консультації.

У той же час юридичні консультації – це коштовна послуга, яку можуть надати професійні адвокати й важливо знати, що таке юридична консультація.

Юридична консультація

Насамперед, юридична консультація - це не юридичне представництво і не повинна розглядатися як така. Консультація окремо, не приводить до формування представництва клієнта адвокатом. Крім того, у той час як деякі адвокати пропонують безкоштовні юридичні консультації, вони не діють у відповідності ні з яким зобов'язанням за свої дії. Багато адвокатів беруть плату за консультації і це необхідно з'ясувати перед одержанням юридичної консультації.

Юридична консультація – це просто коротка зустріч або розмова між адвокатом і потенційним клієнтом, під час якого потенційний клієнт надає адвокатові факти й докази або повідомляє адвокату обставини справи і адвокат пояснює правові наслідки цього. У цій юридичній консультації клієнт і адвокат визначаються: чи збираються вони співробітничати.

Консультація з юридичних питань - гарна можливість поставити запитання адвокатові. Це також можливість довідатися про здатність адвоката ефективно представляти Вас.

Юридична консультація в правовій науці - це конференція між клієнтом і адвокатом або найнятим представником (юристом) на тій же стороні, з метою дослідження й виявлення обставин справи, правових питань, підготовки доказів, одержання наставлянь до дії.

Юридичні консультації повинні проводиться досить рано, щоб дозволити адвокатові одержати час на вивчення й аналіз справи, пошук нових доказів. У цих консультаціях визначається точний курс, який буде взятий позивачем або відповідачем у наданні його доказів, визначається його позиція в спорі, перспективи справи.

У юридичній консультації з відповідачем важливо встановити позицію захисту й докази, які можуть її затвердити, обговорити точний курс захисту і визначити на перехресному допиті свідків й позивача - чи дійсно показання повинні бути дані з боку відповідача, щоб уникнути складних питань з боку позивача або його адвоката й неправильної відповіді з боку відповідача. Клієнтові, у всіх випадках потрібно консультуватися з адвокатом або представником (юристом).

КОНСУЛЬТАЦІЯ в англійському праві – це назва судового наказу про повернення справи в нижчестоящий суд, якщо судді Верховного суду, порівнюючи показання сторін, уважають запропоноване однієї стороною неправильним або не доведеним і це вплинуло на рішення суду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ у французькому праві - це думка адвоката з питань права.

- перехід до юридична консультація -

Ключові слова: Юридична консультація.

 ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НАСТУПНІ СТАТІ: